Libri prohibiti

Začíná Kozí mejdan

Od středy 1. srpna do neděle 5. srpna 2012 Na samotě Milkovice u Libáně okr. Jičín (mezi Kopidlnem a Sobotkou a zámky Dětenice a Staré Hrady).
Nepřetržitá hudební produkce různých stylů , žánrů a provedení na dvou pódiích ( ve stodole a na louce) K tomu autorská čtení, divadla, promítání filmů. Kdo by chtěl vystoupit, může napsat nebo zavolat.
Malování, dětské hry, přednášky, koupání, procházky po okolí a další. Kozí mejdan je bez stánkařů, dealerů, ochranek a plotů. Je zajištěna vegetariánská kuchyně, moučníky, pekařské výrobky, wc, sprchy, pivo, víno, limo, zmrzlina.
Koná se za každého počasí, vstupné dobrovolné, ceny lidové. Lepší je využít k cestě k nám hromadnou dopravu. Vlakem do Kopidlna nebo Dolního Bousova, autobusem do Libáně, parkování u nás omezené. Stanování v místě mezi stromy v sadě, půllitry s sebou, jinak pijete z kelímků,děti, psy a další rodinný miláčci vítáni. Kontakt i pro případné účinkující www.Kozy.cz tel: 605/701081
email: info@kozy.cz
Chcete nám pomoci s přípravou areálu Kozího mejdanu, můžete po předchozí dohodě přijet v podstatě již teď. Můžete u nás se stanem zůstat i po skončení Kozího mejdanu a zapojit se dle vašich možností do prácí na statku.